CHARAKTER

+420 703 331 118

#CHARAKTER Barber

Vše, co si dokážete představit je skutečné.

Člověk s charakterem jedná podle svého „charakteru“ či povahy a ne podle toho, co je právě výhodné. Dbá na svou čest, drží slovo a nemění své názory a postoje podle nálad svého okolí. Vznikli jsme jako skupina lidí, kteří milují svou práci. Nebudeme psát o řemesle holičů, co obnáší a raději Vás zveme k nám na adresu Štěpánská 59, Praha 1, ať si názor uděláte sami. Přijímáme i bez objednávky, ale jistota je využít rezervaci.

Školení BORNTOFRESH
čer 31

Jak vypadalo školení BORNTOFRESH, pojďte se s námi ohlédnout na místo činu.

Otevřít blog

FAQ

Často kladené otázky.

Jak si zarezervovat stříhání?

Jakmile si vyberete službu, popřípadě i preferovaného holiče můžete se buď zastavit u nás v salonu, či zavolat na číslo +420 703 331 118 nebo zaslat e-mail info@charakter.com s bližšími informacemi s Vámi preferovaným termínem. Díky těmto informacím můžeme vyřídit vaši žádost co nejrychleji.

Možnosti placení?

Přijímáme pouze hotovost.

Máte dárkové vouchery?

Máme pro Vás připravené dárkové balení v podobě voucheru vč. krabičky, který bude vypadat ideálně jako dárek. Voucher je v podobě čipu a lze jej nabít na jakoukoliv částkou. Buď můžete nabít přímo na konkrétní službu, kterou lze vybrat z našich služeb nebo na libovolnou částku a obdarovaný si pak může vybrat libovolně službu sám ať už na stříhání nebo tetování, popřípadě klidně využít i vícekrát. Nejlepší je zajít přímo osobně a na recepci, kde Vám rádi pomůžeme. Lze řešit i na dálku po emailu info@chataktaer.com, doručení poštou s platbou na dobírku či převodem na náš účet.

Jaký je rozdíl mezi službou Barber a Master barber?

Barber je klasická kvalitní služba, za kterou 100% garantujeme. Služba Master barber je od holičů s 10 letou praxí či zahrančiním oceněním v rámci celostvětových soutěží.

Přijímáte i bez objednávky nebo-li walk-in?

Ano, přijímáme i bez objednávky, ale jistota je využít rezervaci, abyste se vyhli případnému čekání.