CHARAKTER

+420 703 331 118

#CHARAKTER Barber

Vše, co si dokážete představit je skutečné.

Člověk s charakterem jedná podle svého „charakteru“ či povahy a ne podle toho, co je právě výhodné. Dbá na svou čest, drží slovo a nemění své názory a postoje podle nálad svého okolí. Vznikli jsme jako skupina lidí, kteří milují svou práci. Nebudeme psát o řemesle holičů, co obnáší a raději Vás zveme k nám na adresu Štěpánská 59, Praha 1, ať si názor uděláte sami. Přijímáme i bez objednávky, ale jistota je využít rezervaci.

Exercitationem delectus repellendus qui hic minus omnis et.
bře 23

Ad aut dolor omnis. Fuga cumque et. Quibusdam aut incidunt magnam deserunt. Nobis quia ut ex et ut et quia culpa veniam. Saepe ipsa minus eum commodi quos sequi eius unde quia.

Otevřít blog

FAQ

Často kladené otázky.

Jak si zarezervovat stříhání?

Jakmile si vyberete službu, popřípadě i preferovaného holiče můžete se buď zastavit u nás v salonu, či zavolat na číslo +420 703 331 118 nebo zaslat e-mail info@charakter.com s bližšími informacemi s Vámi preferovaným termínem. Díky těmto informacím můžeme vyřídit vaši žádost co nejrychleji.

Možnosti placení?

Přijímáme pouze hotovost.

Máte dárkové vouchery?

Máme pro Vás připravené dárkové balení v podobě voucheru vč. krabičky, který bude vypadat ideálně jako dárek. Voucher je v podobě čipu a lze jej nabít na jakoukoliv částkou. Buď můžete nabít přímo na konkrétní službu, kterou lze vybrat z našich služeb nebo na libovolnou částku a obdarovaný si pak může vybrat libovolně službu sám ať už na stříhání nebo tetování, popřípadě klidně využít i vícekrát. Nejlepší je zajít přímo osobně a na recepci, kde Vám rádi pomůžeme. Lze řešit i na dálku po emailu info@chataktaer.com, doručení poštou s platbou na dobírku či převodem na náš účet.

Jaký je rozdíl mezi službou Barber a Master barber?

Barber je klasická kvalitní služba, za kterou 100% garantujeme. Služba Master barber je od holičů s 10 letou praxí či zahrančiním oceněním v rámci celostvětových soutěží.

Přijímáte i bez objednávky nebo-li walk-in?

Ano, přijímáme i bez objednávky, ale jistota je využít rezervaci, abyste se vyhli případnému čekání.