CHARAKTER

+420 703 331 118

#CHARAKTER Tattoo

Vše, co si dokážete představit je skutečné.

Člověk s charakterem jedná podle svého „charakteru“ či povahy povahy a ne podle toho, co je právě výhodné. Dbá na svou čest, drží slovo a nemění své názory a postoje podle nálad svého okolí. Vznikli jsme jako skupina lidí, kteří milují svou práci. Nebudeme psát o řemesle tatérů, co obnáší a raději Vás zveme k nám na adresu Štěpánská 59, Praha 1, ať si názor uděláte sami. Přijímáme i bez objednávky, ale jistota je využít rezervaci.

TATÉR, KTERÝ MALUJE PŘÍMO NA VAŠI KŮŽI: ALREADY.DARK
kvě 9

TETOVÁNÍ JE UMĚNÍ, KTERÉ SE DOTÝKÁ DUŠE I TĚLA. V DOBĚ, KDY ORIGINALITA A OSOBITÝ STYL NABÝVAJÍ NA CENĚ, VÁM PŘINÁŠÍME PROFIL JEDINEČNÉHO UMĚLCE Z PRAHY, KTERÝ SVÉ DÍLO VTISKUJE PŘÍMO NA KŮŽI SVÝCH KLIENTŮ. JMENUJE SE ALREADY.DARK A JE ČLENEM TÝMU CHARAKTER PRAGUE, STUDIA ZNÁMÉHO PRO SVOU KREATIVITU A INOVACE V OBLASTI TETOVÁNÍ.

Otevřít blog

FAQ

Často kladené otázky.

Jak si zarezervovat termín sezení?

Jakmile si vyberete preferovaného tatéra nebo máte představu o tetování a chcete doporučit toho správného, můžete se buď zastavit u nás v salonu, či zavolat na číslo +420 703 331 118 nebo zaslat e-mail info@charakter.com s bližšími informacemi ohledně Vaší představi o tetování, fotografie a Vámi preferovaný termín návštěvy/sezení. Díky těmto informacím můžeme vyřídit vaši žádost co nejrychleji.

Přijímáte i bez objednávky nebo-li walk-in?

Ano, přijímáme i bez objednávky, ale jistota je využít rezervaci, abyste se vyhli případnému čekání.

Od kolika let je možné mít tetování?

Musíte být starší 18let, osoby mladší 18 let musí mít písemný souhlas rodičů. Je nutné se prokázat platným občanským průkazem. Neexistují výjimky.

Kolik stojí tetování?

Záleží na daném tatérovi, ale ceny všech tetování začínají od 1500,- za 1 hodinu. Konečná cena je závislá na velikosti tetování, náročnosti tetování, designu, umístění na těle v závilosti na celkovém čase.

Jak získám cenovou nabídku?

Nejlepší způsob, jak získat cenový odhad, je zarezervovat si termín osobní konzultace s taterem, která je zdarma. Nemůžete-li osobně, poté je možné konzultovat vaši představu tetování přes e-mail. Abychom mohli správně určit cenu, je nutné znát Vaší představu, velikost, umístění tetování apod. Kdykoliv můžete navštívit náš salon, kde jsme též připraveni Vám zodpovědět všechny potřebné inforrmace.

Možnosti placení?

Přijímáme pouze hotovost. V případě potřeby je ATM přímo naproti salonu.

Je nutné ponechat zálohu v případě, ze si zarezervuji termín?

Ano. Pro uskutečnění schůzky či domluvy po emailu, je vyžadována záloha ve výši první hodiny tetování. Vklady jsou nevratné a nepřevoditelné a budou použity na konečnou cenu vašeho tetování. V případě zrušení termínu tetování 7 dní před termínem lze zálohu vrátit či převést na nový termín. V případě omluví méně jak 7 dní, záloha propadá. V případě nemoci dle osobní domluvy.

Bolí to?

Ano, tetování bolí. Ale tím dobrým způsobem. Během tetování, když prochazíte bolesti, Váš mozek uvolňuje endorfiny a vaše tělo miluje endorfiny, takže ano, bolí to, ale bude se vám to líbit.

Jak dlouho trvá, než se tetování zahojí?

Trvá dva týdny, než se tetování zahojí, ale trvá měsíce, než se kůže zcela zregeneruje.

Jak se mám starat o nove tetování?

Každý salon má vlastní doporučené metody péče. Poté, co jste byli tetování, obdržíte potřebné informace, jak o tetování pečovat.

Jak se připravit na tetování?

Doporučujeme, abyste před každou návštěvou dobře jedli a nezapomeňte zůstat hydratovaní. Hodně pijte. Cukr je v této situaci přítelem. Nepijte před sezenim alkohol, protože alkohol může zvýšit krvácení po dobu až 24 hodin. Krev také zředí naše pigmenty, což ovlivňuje jak vzhled vašeho tetování, tak i léčebný proces. Buďte klidní. Jste v dobrých rukach. Není důvod se stresovat - je to jen tetování!

Máte dárkové vouchery?

Máme pro Vás připravené dárkové balení v podobě voucheru vč. krabičky, který bude vypadat ideálně jako dárek. Voucher je v podobě čipu a lze jej nabít na jakoukoliv částkou. Buď můžete nabít přímo na konkrétní službu, kterou lze vybrat z našich služeb nebo na libovolnou částku a obdarovaný si pak může vybrat libovolně službu sám ať už na tetování nebo stříhání, popřípadě klidně využít i vícekrát. Nejlepší je zajít přímo osobně a na recepci, kde Vám rádi pomůžeme. Lze řešit i na dálku po emailu info@chataktaer.com, doručení poštou s platbou na dobírku či převodem na náš účet.